ÇAMDER BİTKİSEL TIRNAK MANTARI TEDAVİSİ

Tırnak Mantarı Tedavisinde En Etkili Yöntem
Çamder Bitkisel Tırnak Mantarı Kürü Nedir?

Çamder bitkisel su kürü, Akdeniz bölgesine özel bir çeşit çam ağacının meyvelerinden elde edilen % 100 bitkisel destekleyici yağların karışımından elde edilen mantar öldürücü ve hücre yenileyici yağlardan ve zorlu tırnak mantarı tedavi sürecini kolaylaştırmak ve sonuç almayı garantilemek için destekleyici uygulama setlerinden oluşur.

Türkiye'de ve dünyada 8 gün gibi kısa bir süre kullanıp, 45. günden sonra sağlıklı tırnağın uzadığını gösterebilecek sağlıklı bir  yöntem mevcut değildir.

Şuan piyasada birçok tırnak mantarı ilacı bulunmaktadır fakat, ağızdan alınan ilaçların güçlü antibiyotik özelliği nedeni ile karaciğer üzerinde ağır tahribatlara yol açarak karaciğer enzimlerini bozmaktadırlar. Bunun dışında tırnak üzerine uygulanan, tırnak cilası tırnak kalemi gibi ilaçları minimum 5 ay her gece kullanılması gerekir ve ilaç kullanımını kestikten sonra mantar tekrar üremeye başlar.

Çamder bitkisel su kürü %100 bitkisel ve sonuç garantilidir. Memnun kalmazsanız ürünü faturası ile birlikte iade edebilir paranızı koşulsuz şartsız geri alabilirsiniz

Nasıl Uygulanır
Çamder bitkisel su kürü kesinlikle bir ilaç değildir

Her gün, gün bitiminde eve gelindiğinde, uygulama öncesi ayaklar ve eller mantar sabunu ile yıkanır.

Bitkisel su kürü torbaları, 3lt suda 45 dk. kaynatılması ve bitkisel yağ karışımının ilave edilmesi ile oluşan su kürün de, tırnak mantarlı ayak yada ellerin 1 saat bu kürde dinlendirilmesi ile uygulanır.

Bu uygulama ardışık 8 gün boyunca evinizin rahatlığında uygulanır.

Devamında, su kürün de yumuşayan mantarlı tırnakların 12 parça pilli pedikür seti ile temizlenerek devam eder. Su kürüne paralel 8 gün uygulanır, 8. günün sonunda hastalıklı ölü tırnak tamamen temizlenmiş olur.

Üzeri açılan mantarlı tırnağa;

30 gün boyunca mantar öldürücü ve hücre yenileyici yağ uygulanır

Ayakkabı içi mantar öldürücü sprey ile her gün ayakkabınızın içine bakım yapılır.

30. günden sonra sabun kullanımı kesilir.

Tırnakların daha hızlı ve güçlü uzaması için tırnak bakım yağı uygulanır.


Setin İçinde Bulunan Ürünler:
1-Bitkisel Çamder su kürü torbaları (400gr x 8 adet)
2-Mantar öldürücü ve hücre yenileyici yağ (30cc)
3-Ayakkabı içi mantar öldürücü sprey (30 cc)
4-Bitkisel mantar sabunu
5-Pedikür seti (pilli 18 parça)
6-Uygulama kabı plastik
7- Galoş Seti

NEDEN ÇAMDER BİTKİSEL TIRNAK MANTARI SU KÜRÜ KULLANMALIYIM?

Ağızdan alınan ilaçlar en az 3 ay ve daha fazla kullanılması gereklidir. Çamder su kürü 8 gün uygulanır, 45 gün sonra sağlıklı tırnakların uzadığı görülür.

Ağızdan ilaç alıp sonuç alamayanlar ve bu ilaçlardan dolayı karaciğere enzimleri bozulan kişiler için alternatif bitkisel bir yöntem olduğu için (ağızdan alınmaz)…Ağızdan alınan ilaçlar mantarı yok etmeye çalışırken iç organlarınıza yan etki iktifa edebilir. Çamder ağızdan alınmadığından ve bitkisel olmasından hiçbir yan etkisi olmaz….

.İlaçlar, tırnak cilaları, tırnak kalemleri ve lazer uygulamalarına nazaran Çamder kısa sürede ve toplamda ödenen ücrete göre çok daha ekonomiktir. Tırnak mantarının tekrar nüks etmesi durumunda, ilk alınan Çamder uygulamasına verilen ücrete nazaran %60 daha uyguna tedarik edilebilir.
.
Tırnak mantarı tedavisi için aldığınız ürünlerde size bir danışmanlık uygulanmazken, bizler 24 saat kullanım ve bilgilendirmeyi ücretsiz sağlayabilmekteyiz. Ayrıca 45 günün sonunda bir memnuniyetsizlik oluşursa bize sonuç almadığınıza dair bir resim göndererek ödediğiniz ücreti geri alabilir ya da Destek Kürümüzü ücretsiz gönderebiliriz…
.
Tırnak tedavisi alınan ürünler birkaç parça iken Çamder bitkisel set 28 parça olup; tırnak, parmak arası mantar, topuk nasırı, tırnak batması, ayakaltı yaralarına kısaca genel ayak bakımını yapabilmektedir. Aynı bakımı EL TIRNAK MANTARI TEDAVİSİ içinde kullanılabilmekte….
.
Sonuç olarak, Her şeyi denedim ama bir çare bulamadım diyorsanız..
.
 Çamder’i 8 gün kullanıp, 45. Günde sağlıklı tırnağın uzadığı  sonucunu görme zamanı gelmiş demektir.

Çamder hakkında ve Mevcut Tırnak Mantarı probleminiz hakkında gerekli bilgi ve detayları daha ayrıntılı anlatıp bizlere e-mail atabilirsiniz. 


ÇAMDER bitkisel tırnak mantarı su kürünü satın almak  ve satın alma yöntemlerini öğrenmek için tıklayınız.


Bu ürünü kullanıp sonuç alan kişiler var mı?


Çamdersu kürünü 700 Kişiden fazla kişi kullanmış olup %75 başarılı sonuçlar alınmıştır. Kalan %15’de mantar ilk 8 günlük kürde bitmemiş olup devamında “Destek Paketi” uygulamasıyla sonuç almaları sağlanmıştır. 

Haricen internette bazı yorum sitelerinde bizden sonuç alan kişilerin yorumları mevcuttur. 


(Sonuç alan kişilerin tırnaklarının normal hale gelmesi en az 4-5 ay sürmektedir. Çünkü tırnağın çok yavaş uzayan bir yapısı vardır.)

Tırnak renkleri ne anlama gelir ?

Sarı Tırnaklar : Sarı tırnakların en yaygın nedenlerinden biri mantar enfeksiyonudur. Enfeksiyon kötüleşirse, tırnak tabanınız çekilebilir ve tırnaklarınız kalınlaşıp parçalanabilir. Nadir durumlarda sarı tırnaklar tiroid, akciğer, şeker hastalığı ya da sedef hastalığı gibi ciddi bir sorun belirtisi de olabilir.

Mavimsi Tırnaklar : Mavi tonlu tırnaklar, vücudunuzun yeterince oksijen alamadığı anlamına gelir. Bu akciğerlerde zatürre gibi bir enfeksiyona işaret eder. Bazı kalp sorunları da mavi tırnaklarla kendini gösterir.

Dalgalı Tırnaklar : Tırnaklarınızın yüzeyi dalgalıysa, üzerinde çukurlar varsa sedef hastalığının ya da eklem iltihabının erken dönem belirtisi olabilir. Tırnakların renginin solması da sık karşılaşılan bir durumdur. Tırnağın altındaki cilt kırmızımsı ya da kahverengimsi görünebilir.

Çatlamış Ya Da Kırılmış Tırnaklar : Kuru, kırılgan tırnaklar genellikle tiroid hastalığıyla ilgilidir. Çatlamış veya kırılmış tırnaklara sarımsı bir görünüm de eşlik ediyorsa bu mantar enfeksiyonu olabilir.

Tırnağınızın Çevresindeki Etlerin Şişmesi : Tırnağınızın etrafindaki cilt kızarmış ve şişmiş görünüyorsa, tırnağınızın çevresinin iltihaplanması anlamına gelir. Bu durum lupus hastalığı ya da başka bir bağlayıcı doku bozukluğu sonucunda olabilir. Enfeksiyon tırnak etinde kızarıklığa ve iltihaba yol açabilir.

Tırnağın Altındaki Koyu Çizgiler : Bu çizgiler mümkün olduğunca çabuk ve iyi araştırılmalı. Çünkü bazen cilt kanserinin en tehlikeli tipi olan Melanom'un belirtisi olabilir!

tırnak mantarı tedavisi

Facebook Yorumları

Dijigen - Mersin web tasarım - Mersin seo