ÇAMDER BİTKİSEL TIRNAK MANTARI TEDAVİSİ

Çamder Tırnak Mantarını 8 günde nasıl çözer ?

Çamder Tırnak Mantarını nasıl çözer ? 

DİKKAT: STOK BİTMİŞTİR HAMMADE SORUNU VARDIR. BU NEDENLE SATIŞ YOKTUR.

Tırnak mantarı, tırnağın alt kısmındaki dokularda ağaç kökleri gibi uzayan, gözenekleri olan bir yapıya sahiptir. Tırnağın üzerine yapılan müdahaleler, tırnağın altındaki dokuya etki edemez.

Bu nedenle tırnak üzerine yapılan krem, cila, sprey, kalem vb. gibi tedavi yöntemleri etkili olamaz. Sadece tırnağın üzerindeki ve hemen altındaki tırnak mantarının köklerinin uç kısımlarına etki sağlar.

Tedaviden sonuç alındığı düşünülüp uygulama bırakıldığında tekrar mantar köklerinden beslenerek tırnağı mantarlı hale geri çevirir. 
            Mantar yapı itibariyle eşeysiz üreyen bölünerek çoğalan bir yapıda olduğu için %90'lık bir tedavi bile tedavi sayılamaz. Siz herhangi bir tedavi ile tırnağınız da düzelme görüp iyileştiğinizi sansanız bile takip eden aylarda tüm tırnak tekrar mantarlı şekline geri döner. Bir nevi çimleri biçmek gibidir, her halükarda çimlerin kökü durduğu sürece çim yine uzar. 

        Lazerle tırnak mantarı tedavisi de yukarıda anlatılan durumun benzerini ihtiva eder. Lazerli tedavide nokta atışı mantar köklerini yakma mantığı vardır, eğer bir tane kök kaçırılır ise tedavi hiçbir işe yaramaz ve masraflı bir tedavi yöntemidir.Vücudumuzda kalpten en uzak nokta olan, ayak başparmağı ve diğer parmaklar  kılcal damarların etkenliğinin azaldığı ve kalbin uyguladığı kan basıncının en düşük olduğu noktadır bu nedenle ağızdan alınan ilaçların (antibiyotiklerin) tırnağın alt yatağına etki etmesini zorlaştırır ve çok uzun süreler kullanılmasını gerektirir. Bu güçlü antibiyotiklerin uzun süre kullanılması da karaciğer enzimlerini bozarak farklı birçok rahatsızlığa yol açar. 

          Bu nedenle bu ilaçlar sürekli doktor kontrolünde kullanılır ve doktorlar bu ilaçları tavsiye etmezler. Ayrıca 60 farklı tırnak mantarı türü olduğundan ilaç tedavisi tüm bu mantar türlerine aynı etkiyi gösteremez. Tedavi şansınız 60'da 1 ihtimale düşer 


       Tırnak mantarı tedavisi komplike bir tedaviye ihtiyaç duyar. Uygulama; hem tırnağın üzerinden, hem iç beslenmeyle hemde tedavi sonrası korunma süresi gerektirir. Bahsettiğimiz komplike uygulama Çamder Bitkisel Su Kürü ile mümkündür.Çamder’ Su kürü bu sorunu nasıl çözer?


Çamder su kürü uygulaması önce mantarlı tırnağı yumuşatır. Tırnak üzerindeki ve çevresindeki hücrelerin gözeneklerinin açılmasını sağlar. Aynı anda mantarların (sporlar) gözeneklerini açar. Su kürü antibakteriyel olduğundan ilk etapta tırnak ve parmak arasındaki mantarları öldürerek tedaviye başlamış olur.
  Yumuşayan tırnaklar pedikür yapmaya uygun hale gelmiş olur. Motorlu Pedikür setimiz ile mantarlı bölge dokuya kadar temizlenir. Bu işlem sonunda tırnağın altındaki mantarlı dokuya ulaşıldığında, mantarın peteksi gözenekleri (mantarın kökten uzamış uçlarını) gözlemleyebilirsiniz. Pedikür uygulamasına daha devam edilirse, dokudaki mantarlı hücreler kanamaya başladığı görülür. Bu durum gözlemlenildiğinde pediküre son verilir.    
Gözenekleri açılan mantarlı hücrelere Çamder Mantar Öldürücü Yağ spreyle uygulanır. Uçucu yağlardan oluşan bu yağ, mantarın köküne kadar ihtiva eder. Bu etkinin daha uzun sürmesi için ayaklara sprey sonrası galoş takılır. 
   Bu uygulamaya yaklaşık olarak 8 gün boyunca akşamları 1 saat uygulayarak devam edildiğinde, mantar köklerine kadar yakılıp, kurutulmuş olunur.

8 günlük su kürü, pedikür ve "mantar öldürücü çamder yağ" uygulaması bittiğinde, normalde tırnak olması gereken bölge pedikür ile temizlendiği için açılan tırnak altı dokusu korunmasız kalır.    Tırnağın tekrar uzamaya başlaması ve açık olan dokuda, mantarın tekrar ürememesi için her gün Çamder Bitkisel Mantar Sabunu kullanılır. Mantar öldürücü yağ da destekleyici olarak kullanılır.


    Ayakkabı içinde mantar oluşması ya da mevcut mantarların yok edilmesi için 30 gün boyunca "Çamder Ayakkabı içi Bakım Spreyi" kullanılır.
       30. günden sonra tırnak kökünden 2-3 mm orijinal, sağlıklı renkte ve şekilde tırnağın uzamaya başlaması gözlemlenmesi ile tedaviye son verilir.


Bu noktadan sonra tırnağın daha hızlı ve güçlü uzaması için vitamin takviyesi alınmaya başlanılması gereklidir. Eczanelerde satılan BİOTİN ya da benzeri ürünler kullanılabilir. Ya da beslenmenizde hayvansal gıdalar, buğday ekmeği, yumurtanın sarısı ve taze meyve ve sebzelere ağırlık verilerek (demir,çinko, B12) tırnağın en az 3 ay en fazla 4 ayda eski güzel görünümüne kavuşturabilirsiniz.

Çamder firması, bu süreçte sizinle her zaman irtibatta kalır, her türlü probleminizde, mantar sorununda sizi bilgilendirip daha iyi bir sonuç almanız için destek verir.

Çamder 8 günlük Klasik Paket sadece ayak tırnağı yada sadece el tırnağınız da varsa sipariş edilir. Aynı anda hem el hemde ayak tırnağınız da mantar var ise 10 günlük Full Paketi sipariş etmeniz gereklidir.

    Daha ayrıntılı bilgi için 0506 105 1803 nolu telefonlardan bizlere ulaşabilir, yada bize iletişim bilgilerinizi bırakıp sizlere geri dönüş sağlayabiliriz. 


DİKKAT: STOK BİTMİŞTİR HAMMADE SORUNU VARDIR. BU NEDENLE SATIŞ YOKTUR.
 


Facebook Yorumları

Dijigen - Mersin web tasarım - Mersin seo