ÇAMDER BİTKİSEL TIRNAK MANTARI TEDAVİSİ

Çamder Tırnak Mantarı Su Kürü Nedir ?

Tırnak Mantarı için Bitkisel karışımlı sıcak su kürü(terapisi) uygulamasıdır.. 

   Son zamanlarda herkes tarafından da öngörülen alternatif tıp, yani bitkisel tedavi, bakım ve koruma yöntemidir.


Tırnak mantarı bitkisel su kürü, Atalarımızdan bu güne kadar kullanılan fakat nesilden nesile geçerken bir takım bilgilerin ve uygulama şekillerinin kaybolması neticesinde unutulan, bitkisel yağlardan elde edilen bir sıcak su uygulamasıdır. Bu su terapisi yöntemi yabancı ülkelerde de var olan bir yöntem değildir.


    Uygulama olarak Türkiye’de ve Dünyada mevcut olan bir çeşit ağaç türünün, dallarında bulunan ve belirli dönemlerde yeşil olarak (taze) bulunabilen meyvesinin, suda belirli bir derece ve dakikada kaynatılmasıyla elde edilen, içerisine belirli oranda 7 ÇEŞİT BİTKİSEL YAĞLARLAR ilave edilen, sonunda da koruyucu yağın tırnak ve ayağa sprey ile sıkılarak  sonuçlandırılan "Bitkisel su kürü" tırnak mantarı tedavisidir.

1.     Tırnak mantarları çeşitli olduğundan (60 farklı türü mevcut) uygulama süresi cinsine ve derecesine göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak sadece el veya ayak tırnaklarında 8 Günlük Kür uygulaması öneriyoruz. Aynı anda hem elde hemde ayak tırnaklarında tırnak mantarı var ise 10 Günlük Bitkisel Su Kürümüzü öneriyoruz. NOT: 8 günlük veya 10 Günlük Bitkisel Su Kürünü kullanan kişilere, devamında (45. gün Sonra) elde edeceğimiz sonuca göre, iyileşme varsa koruma amaçlı 5 Günlük Destek Paketi uygulamasını tavsiye ederiz. Yada tırnağınız da %80 iyileşme oldu %20'lik bir kısımda hala mantar devam ediyor ise 2. tur olarak en az "5 seanslık" Destek PAKETİ uygulaması yaptırmaktayız. 

    Elde ettiğimiz sonuçlara istinaden, en az 45 gün içinde sorunlu tırnağın yerine alttan sağlıklı tırnağın geldiğinin görülmesiyle iyileşme netleşir...


 2.    Tırnak mantarı olan bölgeyi hijyenik şartlarda, mümkünse tırnak etine çok az kalana kadar törpülemesini(pedikür-manikür işlemi) istiyoruz. Bunu ev ortamında yapabilmeniz için pilli/motorlu pedikür seti hediye olarak gönderiyoruz.

NOT: Bunun yapılma sebebi,

Bitkisel Su Kürünün, çok daha kısa sürede sonuç aldırmasına kolaylık sağlamaktır. Tırnak törpülemesi yapılmaz ise tedavi süreci ve sonucun görülmesi 45 günden çok daha fazla olacaktır. Hatta sonuç almamaya bile gidebilir.


Ayak / el tırnak mantarı tedavisi Çamder ile çok kolay...


-Tırnak Mantarı İlacı iç organlarınıza zarar verebilir. Çamder ağızdan alınmaz, yan etkisi yoktur.

-Tırnak Hastalıkları kolay bulaşan bir hastalıktır, sürekli hijyen ister..
-Tırnak mantarı tedavi arayıp bulamayan, diğer yöntemlerden pes edenlerin tercihi çamder kür
-El tırnak mantarı tedavisi içinde etki bir yöntem,
-Tırnak mantarına çözüm Çamder su kürü,


DİKKAT
Çamder bir ilaç değildir

İlaç kullanamayanların ve bitkisel ürünlerin faydasına inanların deneyebileceği,
% 100 bitkisel bir üründür....

Op.Dr. Oraş Seyfi POLAT Beyin Ürün yorumu;


      Tırnak Mantarı görsel bir rahatsızlık olsada, milyonlarca Türk Kadını için
 Psikolojik bir rahatsızlık sebebidir....Facebook Yorumları

Dijigen - Mersin web tasarım - Mersin seo