ÇAMDER BİTKİSEL TIRNAK MANTARI TEDAVİSİ

Çamder Kullanım Klavuzu


  ÜCRET İADE KOŞULLARI;
        Ücret iadesi talebi olan müşteri;
         1.   Küre başlamadan öncesi mantarlı tırnak resmini ve 60. Gün tırnak sonuç resmini çekip bize iletmekle yükümlüdür. Bu resimler sonuç alıp alamadığınızın en kesin göstergesidir.
       
         2.   60. Gün sonuç alamadığını idea eden kişi, telefonla bizimle irtibata geçip, ilk 8 günlük su kürü uygulamasını ve 30. Güne kadar korumasını nasıl uyguladığını bizlere aktarması gereklidir. Çünkü yanlış ve hatalı uygulamalardan sorumluluk kabul etmeyiz. Ürün kullanımında şüphe duyulan her konu hakkında mesai saatlerinde bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz.
         
        3  .   Ücret iadesi söz konusu olur ise, Çamder Bitkisel Su Kürü içindeki Çam Meyvesi Torbaları, Bitkisel Yağlar, Spreyler ve Bitkisel Sabun ücretleri geri iade edilir. 18 parça pedikür seti ve uygulama kabı daha sonrada kullanımı sizce mümkün olması nedeniyle ücretleri geri iade edilmez. Bu ürünlerde ÇAMDER set fiyatının %32’una tekabül eder. Kısaca sonuç alamaz ve ispat edebilirseniz, yatırmış olduğunuz ücretin %68’ni aynı ayın son gününde hesabınıza EFT/HAVALE geçebiliriz.

         4.    Çamder su kürü ayak tırnak mantarlarında sonuç alınmaz ise 3. Maddede ki şartlarda ücretinizi iade eder. Fakat el tırnakları daima suya temas etme durumu söz konusu olmasından Çamder Su Kürünün sonucunu çoğu zaman etkileyebilmektedir. Ayak kadar kuru tutulması mümkün olmadığından sonuç garantisi vermemiz risk içermektedir. Bu nedenle el tırnaklarında sonuç alınmaz ise ürün fiyatının %50 si geri iade edilir.
         
          5.    Çamder kargosu elinize geçtiği günden itibaren 3 gün içinde uygulamaya başlanılmaz ise bitkisel torbaların tazeliği kaybolacağından sonuç almanızı etkiler. Bu durumda da para iadesi mümkün olmayacaktır.
        
          6.      Kronik ağır bir hastalığınız var ise (şeker hastalığı, troid bezi sorunu, kalp sorunu, dolaşım sistemi bozukluğu vb. gibi metobolizma zayıflıkları olan kişilerde Çamder sonuç aldırsa bile her zaman mantar olma riski taşıdıklarından süreç içinde tekrar mantar kapabilirsiniz. Bu konuda sorumluluk taşımamaktayız. ÇAMDER KULLANIM KLAVUZU                                             
1.  ÇAMDER PAKETİ’ni aldığınızda içinden çıkan kullanım kılavuzunu okuduktan sonra anlayamadığınız bir konu olur ise mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Çam Meyve Torbaları taze olduğundan bekletilmeden kullanılmalı .  Kullanmadığınız torbalar buzdolabı ortamında saklanılmalı. 
2.  Uygulamaya başlamadan önce mutlaka mantar olan el ya da ayak tırnaklarınızın resmini çekip 60. Güne kadar saklayınız. 60. Günde son durumumuz hakkında bilgi talep etmek ya da bir ücret iadesi beklentiniz olur ise haklılığınızın ispatı olarak bu resimler sizden talep edilecektir. 
3.     Küre başlamadan önce evinizde “elma sirkesi” ya da Sarımsak bulundurun. 
4.    Bütün çoraplarınızı 60 derecede yıkayın, pamuklu olmayan çoraplarınızı atın. En az 10 ad pamuklu çorap alın. Bunları 60 derece yıkayıp dönüşümlü kullanın. Eli kurutmak için kağıt havlu alınız. 
5.    Ayak pudrası alın. Pudrayı her gün çorap öncesi ayağınıza uygulayın üstüne çorap giyin. Gece yatmadan öncede uygulayabilirsiniz. Evinizde çorapsız gezmeyin

Uygulama saffaları;

1. Gün; Size gelen 8 adet Çam Meyve Torbasının” her gün 1 tanesini, soğuk suda durulayıp çam meyvelerini bir tencereye boşaltınız. Üstüne 2 lt normal çeşme suyu doldurunuz. 
2. Ocakta 45 DK normal ateşte kaynatınız. Sonra tencerede oluşan su kürünü “Plastik Uygulama Kabına” dökünüz.“Çamder Tırnak Mantarı Öldürücü Yağ’dan suya 2 kez sıkınız. (Dikkat: Mantar Öldürücü Yağ kapağını söküp yerine paketten çıkan sprey valfini takınız). Su kürü çok sıcak olacağından ılıtmak için  1lt çeşme suyu ilave edip biraz karıştırınız ve su kürünüz hazır artık. 
3.    Her iki ayağınızı (ya da ellerinizi) bu suya sokunuz. Diğer el ya da ayağınızda mantar olmaması önemli değil tedbir amaçlı her iki el ve ayak su kürüne sokulması gereklidir. Burada önemli olan su kürünün sıcak iken göstereceği etkinin daha yüksek oluşudur, canınız biraz yanabilir, alıştıra alıştıra sokmaya gayret gösterin. Ayaklarınızı (ellerinizi) 45 dk bu su kürün de tutunuz. 
4. 45 Dk sonra ayaklarınızı/ellerinizi su küründen çıkarın, durulamayın. 2-3 dk kuruması için bekleyiniz. Mevcut su kürünün suyunu bir daha kullanmayınız, lavabodan dökünüz. 
5. “Pedikür Setine” 2 ad. pil takınız. (Duracell ya da Alkalin pil ile çalışır). Ölü Tırnağı (kararmış/sararmış/kalınlaşmış bölgeleri) tırnak altı dokusuna kadar, setteki uygun aparatları takarak mümkün olduğu kadar temizleyiniz ya da inceltiniz.  
6.   Bura da önemli olan ölü tırnağın mümkün olduğunca ete kadar temizlenmesidir. Bu dereceyi anlama noktası ise; inceltme işleminde nerde canınız yanmaya başlar ise o kısımdan itibaren pedikürü ileri götürmeyiniz, sağını solunu temizlemeye devam ediniz. Ama bunu yaparken asla kanatma durumunu getirmeyin. Kanama başlarsa, mutlaka işlemi orada o gün için durdurun. Devamını ertesi güne bırakın. Mümkünse pedikür işlemini 3 ya da 4 su kürü uygulaması sonrası bitirmeye çalışın. 
7. Sorunlu tırnaklar çok kalın ve pedikür zaman alıyor ise pedikür uygulamasını ihtiyaç halinde 8 gün boyunca her su kürü uygulaması sonrası yapabilirisiniz. 8 günün sonunda mantarlı tırnak tam olarak temizlenmiş ya da mümkün olduğunca inceltilmiş olması gerekmektedir. 8. günden sonra pedikür işlemi yapmayın. (Pedikür setinin başlıklarını, kolonya ile dezenfekte edebilirsiniz.)  
8.       Pedikür uygulaması sonrasında; ölü tırnakları peçete yardımı ile temizledikten sonra  Çamder Tırnak Mantarı Öldürücü Yağ’dan her bir mantarlı tırnağa ayrı ayrı gelecek şekilde 1-2  kez sıkınız. El içinde bir o kadar yeterli olacaktır.     (Dikkat: Bu yağ yakıcıdır. Eliniz ve ayağınızın dışında “yüze, göze, ağıza, buruna” temas ettirmeyiniz. Hata ile değerse mutlaka soğuk su ile müdahale ediniz.)       
9. Yağı sıktıktan sonra setten çıkan  “galoşu “ayağınıza (eldiveni elinize) geçirin. Bu işlem 8. Güne kadar su kürü uygulamalarından sonra yapılır ve 30 dk. Ayaklarınız da galoş (ellerinizde eldiven) kalması gereklidir. Devamında çıkarıp çöpe atın. Her akşam yatmadan önce ayaklarınızı pudralayın. 
10.   8 ad. Çam Meyve Torbaları bitene kadar her gün uygulamaları tekrar ediniz. Mecbur kalmadıkça 8 gün ara vermeden her akşam uygulayın. En fazla 10 Günde tüm kürü uygulamış olun.            
11.     Sekizinci Günden Sonra Çamder Tırnak Mantarı Öldürücü Yağı, her sabah çorap giymeden önce ve akşam Çamder Sabun ile yıkadıktan sonra ayak tırnaklarına sıkarak uygulayınız. El için ise; gün içinde eliniz her su temasından sonra kağıt havlu ile kurutulup spreyden 1 kez sıkılır. (30 gün yeterli olacak)


                Ayakkabı İçi Bakım Spreyi’nin kullanımı: Her gün, güne başlarken ayakkabınızı giymeden önce ve ayakkabınızı çıkardıktan sonra içine uygun miktarda sıkınız. Bitene kadar her gün uygulayabilirsiniz. Gün içinde de kullanabilirsiniz. Bu spreyi cebinizde ya da çantanızda taşımanızı tavsiye ediyoruz. 

               Çamder Sabun’nun Kullanımı:  İlk günden itibaren, eve geldiğinizde el ve ayaklarınızı “Çamder Sabunu” ile yıkayınız. Bu uygulamayı 30 gün boyunca devam ediniz. Bu sabunu el ve ayaklarınızın dışında vücudunuzun başka bir yerine uygulamayınız. Size özel bir havlu/kağıt havlu ile kurulayınız.
                                  
TAVSİYELER            ;          İSTEĞE BAĞLI TAVSİYE : 
8. günden sonra takip eden her haftanın 2 farklı gününde; 2 lt ılık suya 1 çay bardağı sirke ve 2 yemek kaşığı TUZ koyup bu ılık suda ayaklarınızı (ellerinizi) 20 dk dinlendirin. İşlem sonrası sabunla yıkayıp, kurulayıp spreyleyiniz. (3 hafta yapabilirsiniz.  Her hafta 2 kür, toplamda 6 kür )
1.     Çamder Meyve Torbaları, elinize geçince hemen uygulamaya başlanılmalı. Bekletilirse tazeliği gittiğinden etkisi azalır, sonucu etkiler. 
2.       45. günün sonunda tırnağın en geri noktasından ileri doğru 3mm kadar sağlıklı renkte tırnak görülmeye başlanılmış ya da tırnağın genelinde sararma ve kararma kaybolmuş ise ürün işe yaramıştır. Ama en net sonuç 60. Gün ortaya çıkacaktır. Aksi durumda bizlere lütfen ulaşın.    
3.    45. günden sonra tırnağın daha hızlı ve güçlü bir şekilde uzamasını istiyorsanız, “DESTEK PAKETİ” kullanmayı tercih edebilirsiniz.    Ya da uygulama genel olarak iyi gelmiş, fakat bazı tırnaklarda yeterli bir sonuç elde edilmemiş ise  “ DESTEK PAKETİ “ kullanmanızı tavsiye ediyoruz. 
4.          45. Günden sonrasında; Eczanelerde mevcut olan “BİOTİN Vitamin tabletlerini” tercih edebilirsiniz. BİOTİN; tırnağınızı çok daha sağlıklı ve hızlı uzatmanıza destekleyici olacaktır. 
5. Tırnak Mantarı rahatsızlığı çoğu zaman vücudunuzdaki fonksiyonel bir rahatsızlığa bağlı olarak meydana gelir. Bu ürün tırnak mantarını tedavi etse bile, 1 yıl sonra tekrar nüks etmesini istemiyorsanız kan değerlerinizi bir sağlık kuruluşunda kontrol ettirin. Kan değerlerinizde B12, Demir, Çinko gibi eksiklikler var ise tedavi etme yoluna gidiniz. Haricen troid bezleriniz, dolaşım sistem bozukluğu, karaciğer, akciğer ve kalp ile ilgi bir probleminiz var ise veya şeker hastasıysanız metabolizmanız kendini koruyamadığından tekrar mantarın bulaşması mümkün hale gelebilir. 
6.   Ailenizde tırnak mantarı olan başka kişiler varsa, sizin sonuç almanız yeterli olmayacaktır. Çünkü diğer bireylerden çok hızlı bir şekilde size geri bulaşacaktır. Tavsiye olarak ailede olan herkese “Çamder Bitkisel Su Kürü” kullandırılmalıdır.  
7.        Su kürünün buharı sakıncalı değil aksine, sinüsleri açma, grip ve bronşite fayda sağlar. 
8.   Pedikür uygulamasına zaman ayırmayıp, sadece kür yapılması tedavide yeterli olmayacaktır. Pedikürün özenli ve ete kadar indirilmesi kürün sonuç vermesinde en önemli işlemdir. Örnek resim;
          UYARILAR:                                 
1-    Çamder seti, asla ağızdan alınmaz, göze sıkılmaz, yenmez. ÇOCUKLARDAN UZAK TUTUNUZ. 
2- Çamder BİR İLAÇ DEĞİLDİR. Tedavi eder, ayak ve tırnak görünümünü düzeltir.  
3- Pedikür setini ve uygulama kabını KESİNLİKLE aileden diğer kişiler kullanmamalı.
4- Hamile olan ve Emziren kişiler bu kürü uygulayabilir, Bir sakınca içermez. 
5-Eski kullandığınız eşyalarınızda mantar hala mevcut olabilir, bu eşyaların hijyenini sağlayınız. Ayakkabı ve terliklerinizi başkalarına kullandırmayınız. 
6- Sirkeye duyarlı olanlar, sirkeyi içme suyuyla incelterek ve içine bal katarak içmeli. 
7- Bilinen bir yan etkisi yoktur. Açık yara ya da enfeksiyon varken kullanan kişiler; Eğer dokuda bir şişme olursa su kürüne 2 gün ara verin, sonrasında küre devam edin. Bizimle mutlaka irtibata geçin.

Facebook Yorumları

Dijigen - Mersin web tasarım - Mersin seo