ÇAMDER BİTKİSEL TIRNAK MANTARI TEDAVİSİ

Sıkça Sorulan Sorular


Soru : Çamder bir ilaç mıdır?
Cevap: Çamder bir ilaç değildir.

Soru : Çamder %100 bitkisel midir?
Cevap:  %100 bitkiseldir. Çamder yağın oluşumu 7 çeşit bitkinin yağıdır. Ayrıca çam meyvesi orijinal halde poşette gönderildiğinden kimyasal hiçbir şey mevcut değildir.


Soru : Çamder tırnak mantarına kesin çözüm oluyor mu?
Cevap:   Tırnak mantarının çok fazla çeşitliliği mevcut olduğundan herkes de aynı etki ve sonuç alınmayabilir. Fakat 500 kişi üzerinde uygulama yapıldığında sonuç alamayan çıkmamıştır. Sadece bazılarında 30 günde bazıların da 45 günde sonuç ortaya çıkmaya başlamıştır. 45 gün geçip sonuç alamdım diyen kişiye, 5 günlük destek paketi uygulaması ile kesin sonuca devam eden 15 gün içinde ulaştırıyoruz.
Soru : Çamder nasıl bir uygulaması var?
Cevap: Öncelikle ürünün işe yarayıp yaramadığını bize kendinize ispat edebilmeniz için eğer mümkünse tırnağınızın bir başlangıç resmini çekmenizi rica ediyoruz. Sonuç alıp bu resmi ve son halini bize gönderirseniz, sizin ya da bir yakınınızın bizden alacağınız sonraki ürünlerde %10 indirim uygulaması yapıyoruz.

           Ürünümüz, bir tencereye 2 lt su doldurulup, göndermiş olduğumuz çam meyveleri ile kaynatılıp, içine 3 damla çamder mantar öldürücü yağı damlatılarak hazırlanan sıcak su kür uygulamasıdır. Bu suyu bizim göndermiş olduğumuz uygulama kabına boşalıp canınızın dayanacağı sıcaklıkta ayaklarınızı bu suda 1 saat dinlendirmenizle uygulama yapılmaktadır.
Bu uygulama öncesinde ya da sonrasında pilli pedikür/ayak bakım seti ile mantarlı ölü tırnağı temizlemeniz lazımdır. Bu uygulama her gün yapılır. Muhtemelen 8. Gün ölü tırnak kalmayacaktır.

Uygulama sonrası mantarlı tırnaklara çamder mantar öldürücü yağ uygulanır. Spreyle sıkılarak uygulanır. Ele bir zararı yoktur. Göze ve ağza değdirilmemesi lazımdır.

Uygulamalar bitiminde ayaklar yıkanmaz, galoş giyilir. 30 dk bu galoşlar ayakta kalır, çorap giyilmez. Akşam açık ayakla yatılır. Sabah, tekrar aynı sprey uygulanıp çorap giyilebilir.

Her gün çamder mantar sabunu ile ayaklar eve gelince yıkanmalı ve temiz bir havlu ile durulanmalı. Mümkünse saç kurutma makinesi ile kurutulmalı.

Soru : Çamder kaç gün uygulanır?
Cevap:  Tırnak mantarı sizde 1 yıldan az ise ve en az 2 tırnağınız da var ise 8 gün KLASİK PAKET uygulamanız yeterli olacaktır. Fakat 1 yıldan fazla ve 2 tırnağınızdan fazlasına bulaşmış ise 10 günlük  FULL PAKET uygulamayı tavsiye ediyoruz.


Soru : Çamder EL TIRNAK mantarlarına da iyi gelir mi?
Cevap:  Kesinlikle evet. El tırnak mantarlarına ayak tırnak mantarlarına oranla çok daha hızlı etki sağlar. Kullanımı ayakla aynıdır.

Soru : Çamder günde kaç saat uygulanır?
Cevap: Akşamları suyun ve meyvenin kaynatılması 45 dk sürer. 5 dk ılıması beklenir. Bu hazırlıktan sonra 60 dk bu suda ayaklar bekletilir. Yani 1 saat uygulama 50 dk hazırlık diyebiliriz.

Soru : 8 gün ya da 10 gün uyguladıktan sonra tekrar uygulama gereklimidir?
Cevap: 8 yada 10 gün uygulama yapılıp, üstüne 45 gün geçmesi beklenir. Bu süre bitiminde ya tırnak mantarından eser kalmamış ya da işe yaramış çok az kalıntısı mevcut olacaktır. Bu amaçla ister 8  gün ister 10 gün kullansanız da koruma yada destekleyici Destek paketi kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu uygulamadan sonra toplamda geçirdiğiniz süre 50 güne yakın olacak ve tırnak mantarından kurtulmuş olacaksınız.


Soru : Çamder kullanıp tırnak mantarından kurtuldum, tekrar geri gelir mi? Gelirse ne yapmalıyım?
Cevap:  Tırnak mantarından eser kalmayıp, eski kullandığınız ayakkabı,çorap ve terlik gibi eşyalarınızdan kurtulmaz yada kişisel hijyeninizi sağlamazsanız tırnak mantarı 6 ay sonra tekrar geri gelme ihtimali yüksektir. Hijyeni sağlamış olsanız bile eğer vücudunuzda fonksiyonel bozukluklar var ise örneğin: şeker hastalığı, kan yetmezliği, karaciğer problemleri gibi siz ne kadar dikkat etseniz de ayağınızdaki en ufak bir açıktan mantar tekrar vücuda girecektir. Vücutta bu konuda çok etkili bir savunma uygulayamayacağından vücutta barınmaya tekrar başlayacaktır. Bu durumlarda ucuz ve kısa sürece etki gösteren çamder destek paketi ile 5 günlük uygulama ile çok ilerlemeden vücuttan atabilirsiniz. Kısaca bu devamlı vücudunuza geri gelme ihtimali olan bir rahatsızlık 6 ayda "destek paketi"uygulaması ile yılda 69 tl ye bu illetten kurtulabilirsiniz.


Soru : Çamder’i her gün aralıksız mı uygulamalıyım?
Cevap:  Bizim tavsiyemiz aralık vermeden ardı ardına uygulanmalı. Çünkü, size taze çam meyvesi gönderiyoruz. Bu meyvede uçucu yağ mevcut fazla bekletilirse etken yağ uçuyor. Sonuç almanız riske giriyor. Çok mecbur kalmadıkça her akşam uygulanmalı. Uygulamamızı ardı ardına 8 ya da 10 gün müsait olduğunuz dönemlerde sipariş vermenizi tavsiye ederiz. Oldu ki bir işiniz çıktı bir günden fazla aralık vermeyiniz.

Soru : Çamder yan etkisi var mı?
Cevap:  Bilinen bir yan etkisi mevcut değildir. Ağza,burna ve göze temas etmediği sürece bir zararı yoktur. İç organlara ya da deride bir etki yapmaz. Sadece çam’a özel bir alerjisi olanlar kullanmamasını tesviye ederiz. Hamileler kullanabilir. Süt emziren anneler kullanabilir.

Soru : Çamder’i kullanılması sakıncalı durumlar mevcut mudur?
Cevap: Çamderi herkes gönül rahatlıkla kullanabilir. Hamile olsanız da, emziren anne olsanız da, bir takım hastalıklarınız da olsa çamder kullanıma engel bir durum ihtiva etmez.

Soru : Çamder kullanmadan önce mevcut tırnak resimlerimi göndermem gereklimi?
Cevap: Hayır. Çünkü facebook sayfamızda da mevcut olan yaklaşık 100 farklı tırnak mantarlı tırnak resmi mevcuttur. Eğer onlardan hiç birine benzemiyor ise bizimle irtibata geçmenizi, gerekli olursa  

Soru : Çamder’i nasıl sipariş verebilir ve ödemesini yapabilirim?
Cevap:  Hangi ürünü kullanacağınıza karar verdiyseniz ;
8 Günlük KLASİK Kür (249 TL)
10 Günlük FULL Kür (299 TL)
5 Günlük Destek Paketi (99 TL)
http://www.tirnakmantaritedavi.com/   üzerinden  veya www.gittigidiyor.com a bağlanarak kredi kartınızla ister tek ister taksitli alım yapabilirsiniz. Bu sitede Sıfır Risk Modeli ile ödeme imkanı olduğundan ürünü alıp 3 gün kullanıp herhangi bir memnuniyetsizliğiniz oluşursa 72 saat bitmeden ürünü kargoya geri verip Gittigidiyor da blokede duran paranızı sorgusuz sualsiz geri hesabınıza geri talep edebilirsiniz.

Ayrıca kapıda kredi kartı ile yada nakit ödeyebilirsiniz.


Soru : Ödemeyi yaptım, yapmam gereken bir şey var mı?
Cevap:  Ürünü gittigidiyor dan ödeme yaparak talep ettiyseniz yapmanız gereken bir şey yok ürününüz 1 gün içinde kargoya verilecektir. Biz kargo takip numarasını gittigidiyor da sisteme yükleyeceğiz, ayrıca cep telinize mesaj olarak kargo takip numarasını size ileteceğiz. Ürünü aldığınız andan itibaren 72 saat başlar bitimine kadar bir talep de bulunmaz iseniz otomatik olarak para bizim hesabımıza geçer.
Havale ya da EFT yaptıysanız bizim sistemimizde kayıtlı e-maile ister dekont u e-mail atınız isterseniz yatırdığınıza dair telefonumuza ya da e-mailimize bilgi mesajı atınız. Atarken mutlaka kargo adres bilgilerini yazmayı unutmayanız. Ürünü kargodan alırken paketi açıp kırık dökük var mı kontrol ediniz. Eğer bir kırık var ise ürünü almayıp kargoya geri teslim ediniz. En kısa sürede yenisi size ulaştırılacaktır.
Şu an için kapıda ödeme sistemimiz devre girmemiştir. En kısa sürede bu sistemimizi de aktif edebileceğiz.


Soru : Bu ürün sadece siz mi satıyorsunuz? Nerelerden temin edebilirim?
Cevap: Bu ürünü sadece biz üretiyoruz. http://www.tirnakmantaritedavi.com/  üzerinden sanalpazar.com  üzerinden sipariş edebilir, ödeme yapabilirsiniz. Eczanelerde ya da başka sitelerde mevcut değildir.

Facebook Yorumları

Dijigen - Mersin web tasarım - Mersin seo